sisältöön »
Valitse kielifi
Tekstikoko Suurenna fonttikokoa
Avaa haku
Ilmakuva Humppilasta
 

Henkilöhaku

 






 

Hakutuloksia: 53

Nimi: Antti Ahonen
Tehtävänimike: Vt. kunnanjohtaja
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 706 4447
Email: antti.ahonen@humppila.fi


Nimi: Antti Jämsén
Tehtävänimike: Hallintojohtaja
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 706 4404
Email: antti.jamsen@humppila.fi


Nimi: Terhi Kohomäki
Tehtävänimike: Toimistosihteeri/neuvonta
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 706 4419
Email: terhi.kohomaki@humppila.fi


Nimi: Lea Karhe
Tehtävänimike: IT-asiantuntija
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 050 338 7728
Email: lea.karhe@humppila.fi


Nimi: Sari Ranta
Tehtävänimike: Pääkirjanpitäjä
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 706 4401
Email: sari.ranta@humppila.fi


Nimi: Piia Vastamäki
Tehtävänimike: Kirjanpitäjä/reskontra
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 050 091 9522
Email: piia.vastamaki@humppila.fi


Nimi: Jenni Leino
Tehtävänimike: Palkkasihteeri
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 738 9947
Email: jenni.leino@jokioinen.fi


Nimi: Kirsi-Marja Grönfors
Tehtävänimike: Luottamushenkilöiden palkkiot ja perhepäivähoitajat
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 059 9941
Email: kirsi-marja.gronfors@jokioinen.fi


Nimi: Suvi Uotila
Tehtävänimike: Siivoustyönohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Hallintotoimisto
puh. 044 706 4417
Email: suvi.uotila@humppila.fi


Nimi: Mari Honkonen
Tehtävänimike: Tekninen johtaja
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 050 364 8702
Email: mari.honkonen@humppila.fi


Nimi: Matti Saarenmaa
Tehtävänimike: Vs. tekninen johtaja, rakennusmestari
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 050 302 5333
Email: matti.saarenmaa@humppila.fi


Nimi: Pekka Vesa
Tehtävänimike: Projekti-insinööri
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 044 706 4439
Email: pekka.vesa@humppila.fi


Nimi: Jaana Kannisto
Tehtävänimike: Hallintosihteeri
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 044 706 4437
Email: jaana.kannisto@humppila.fi


Nimi: Matti Kankkunen
Tehtävänimike: Kiinteistötyöntekijä
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 050 048 4872
Email: matti.kankkunen@humppila.fi


Nimi: Ari Tuki
Tehtävänimike: Kiinteistötyöntekijä
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 044 706 4402
Email: ari.tuki@humppila.fi


Nimi: Raimo Huotelin
Tehtävänimike: Rakennustarkastaja
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 03 4141 5325
Email: raimo.huotelin@forssa.fi


Nimi: Henna Pirhonen
Tehtävänimike: Ympäristötarkastaja
Palvelualue tai palvelupiste: Tekninen osasto
puh. 03 4141 5271
Email: henna.pirhonen@forssa.fi


Nimi: Anssi Lepistö
Tehtävänimike: Sivistys- ja hyvinvointijohtaja, rehtori
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus, Sivistysosasto
puh. 044 706 4412
Email: anssi.lepisto@humppila.fi


Nimi: Marika Holstikko
Tehtävänimike: Sivistyssihteeri
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus, Sivistysosasto
puh. 044 706 4441
Email: marika.holstikko@humppila.fi


Nimi: Katja Ojala
Tehtävänimike: Varhaiskasvatusjohtaja
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 050 542 2030
Email: katja.ojala@humppila.fi


Nimi: Anu Lyytinen
Tehtävänimike: Vastaava varhaiskasvatuksen opettaja
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 758 6589
Email: anu.lyytinen@humppila.fi


Nimi: Vipeltäjät
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 706 4408
Email: vipeltajat@humppila.fi


Nimi: Vesselit
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 706 4405
Email: vesselit@humppila.fi


Nimi: Viikarit kokeilueskari
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 706 4409
Email: viikarit@humppila.fi


Nimi: Vilperit esiopetus
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 706 4406
Email: vilperit@humppila.fi


Nimi: Sirpa Kivinen
Tehtävänimike: Päivänpaisteen keittiö
Palvelualue tai palvelupiste: Päiväkoti Päivänpaiste, Varhaiskasvatus
puh. 044 706 4407
Email: sirpa.kivinen@humppila.fi


Nimi: Vekkulit
Palvelualue tai palvelupiste: Lintukoto, Varhaiskasvatus
puh. 044 769 0832
Email: vekkulit@humppila.fi


Nimi: Outi Saarikko
Palvelualue tai palvelupiste: Perhepäivähoito, Varhaiskasvatus
puh. 044 769 3095
Email: outi.saarikko@humppila.fi


Nimi: Tiina Saarela-Niemi
Palvelualue tai palvelupiste: Perhepäivähoito, Varhaiskasvatus
puh. 044 758 5068
Email: tiina.saarela-niemi@humppila.fi


Nimi: Opettajainhuone 1-6 lk.
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 03 418 0444


Nimi: Opettajainhuone 7-9 lk.
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 03 418 0421


Nimi: Puukoulu / musiikinluokka
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 044 751 6228


Nimi: Jesse Kojo
Tehtävänimike: Opinto-ohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 044 706 4413
Email: jesse.kojo@humppila.fi


Nimi: Sanna Ketonen
Tehtävänimike: Keittiö 1-6 lk.
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 044 706 4416
Email: sanna.ketonen@humppila.fi


Nimi: Johanna Saarinen
Tehtävänimike: Keittiö 7-9 lk.
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 044 706 4414
Email: johanna.saarinen@humppila.fi


Nimi: Mari Syrjälä
Tehtävänimike: Iltapäiväkerho
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 044 741 4183
Email: mari.syrjala@humppila.fi


Nimi: Liikenne Rajala Oy
Tehtävänimike: Koulukyydit
Palvelualue tai palvelupiste: Kirkonkulman yhtenäiskoulu, Perusopetus
puh. 040 014 1414


Nimi: Anette Kuisma
Tehtävänimike: Hyvinvointikoordinaattori
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Terveyden ja hyvinvoinnin edistäminen
puh. 044 706 4400
Email: anette.kuisma@humppila.fi


Nimi: Kirjasto
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Kirjasto
puh. 044 706 4444


Nimi: Elina Kajander
Tehtävänimike: Kirjastonhoitaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Kirjasto
puh. 044 706 4443
Email: virpi.romppanen@humppila.fi


Nimi: Maria Valta
Tehtävänimike: Kulttuurikoordinaattori vs.
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Kirjasto
puh. 044 715 3635
Email: maria.valta@humppila.fi


Nimi: Marina Alapere
Tehtävänimike: Liikunnanohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Liikunta
puh. 044 706 4427
Email: marina.alapere@humppila.fi


Nimi: Maarit Iso-Jaakkola
Tehtävänimike: Nuoriso-ohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Nuoriso
puh. 050 362 9166
Email: maarit.iso-jaakkola@humppila.fi


Nimi: Kati Pertunsilta
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Vaihtopiste
puh. 044 706 4436
Email: kati.pertunsilta@humppila.fi


Nimi: Jaana Löyttymäki
Tehtävänimike: Vastaava työpajaohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Työpaja
puh. 050 433 5900
Email: jaana.loyttymaki@omahame.fi


Nimi: Marko Huhtanen
Tehtävänimike: Työpajaohjaaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Työpaja
puh. 044 706 4411
Email: marko.huhtanen@omahame.fi


Nimi: Mari Skogberg
Tehtävänimike: Sosiaalityöntekijä
Palvelualue tai palvelupiste: Sosiaalitoimi
puh. 03 419 11 (ma-ti ja to-pe klo 9.00-10.00)
puh. 050 574 7730 (ma-ti ja to-pe klo 9.00-10.00)
Email: anni-mari.skogberg@omahame.fi


Nimi: Arja Thynell
Tehtävänimike: Aikuissosiaalityön toimistosihteeri
Palvelualue tai palvelupiste: Sosiaalitoimi
puh. 044 706 4403 (ma-ti ja to-pe klo 9.00-10.00)
Email: arja.thynell@omahame.fi


Nimi: Niina Mäkelä
Tehtävänimike: Kotouttamiskoordinaattori
Palvelualue tai palvelupiste: Maahanmuutto
puh. 040 359 3906, maahanmuuttajien neuvonta 050 339 6272
Email: kotouttamispalvelut@forssa.fi


Nimi: Eeva Sirkkilä
Tehtävänimike: Maaseutuasiamies
Palvelualue tai palvelupiste: Maataloustoimi
puh. 050 468 7846
Email: eeva.sirkkila@humppila.fi


Nimi: Tapani Kemppainen
Palvelualue tai palvelupiste: Humppilan VPK
puh. 040 564 1263
Email: tapani.kemppainen@humppila.fi


Nimi: Elina Kajander
Tehtävänimike: Vs. kirjastonhoitaja
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut, Kirjasto
puh. 044 706 4443
Email: elina.kajander@humppila.fi


Nimi: Tiia Kakkonen
Tehtävänimike: järjestöyhdyshenkilö
Palvelualue tai palvelupiste: Elämänlaadun palvelut
Email: tiia.kakkonen@humppila.fi


 

Jaa sisältö

Yhteystiedot

 
 
x