aa
 
 

Yhdistykset


Humppilan yhdistysten yhteystietoja

SPR FORSSA HUMPPILAN OSASTO

Puheenjohtaja Olli Salo, Marja Mattila

olli.kssalo@gmail.com, mattilamarja@luukku.com 

040 0847 621,  040 5942 540


HUMPPILAN VEIKOT

Puheenjohtaja Kari Rämö

kakku.ramo@gmail.com 

040 5758 832


HUMPPILAN RESERVILÄISET RY

Puheenjohtaja Patrick Nurmi

patrick.nurmi@gmail.com 

040 5862 188


HUMPPILAN YRITTÄJÄT RY

Puheenjohtaja Kimmo Remes, Sihteeri Hannu Räsänen

hannu.rasanen@fennia.fi
humppilan@yrittajat.fi 
kimmo.remes@lahipuoti.fi 

040 0723 869


TYÖVÄENYHDISTYS

Puheenjohtaja Anja Syrjälä, Sihteeri Tiia Räsänen, Rahastonhoitaja Reijo Syrjälä

anjasyrjala@surffi.net 

040 7767 117


HUMPPILAN ELÄKKEENSAAJAT

Juhani Junttila

jussijunttila1@gmail.com 

040 0561 209


HUMPPILAN MLL

Puheenjohtaja Katja Ojala, Sihteeri Outi Virta, Rahastonhoitaja Päivi Leppäniemi

humppila.mll@gmail.com 


HUHTAAN KYLÄYHDISTYS

Sinikka Koskinen

stkoskinen@gmail.com, huhtaan.kylayhdistys.ry@gmail.com 

040 7433 088


HUMPPILAN PÄIVÄHOIDON VANHEMPAINYHDISTYS RY

Puheenjohtaja Anja Perälä, Sihteeri Arla Andersson, Rahastonhoitaja Johanna Pättiniemi

anja.perala@humppila.fi, arlaharkala@gmail.com, johanna.pattiniemi@gmail.com 

050 5904 974


MIELIKKI

Toiminnanohjaaja Sanna Karppanen, Humppilan ryhmänvetäjä Anne Kankaanpää

toiminnanohjaaja@mtymielikki.fi annekankaan@gmail.com 

050 5707 442, 040 7426 969


MAA- JA KOTITALOUSNAISET 

Puheenjohtaja Kati Tiilikkala, Sihteeri Marjo Kiviniemi

kati.tiilikkala@gmail.com, marjo.kiviniemi@hotmail.com 

050 3571 237, 040 7308 972


KIRKONKULMAN KOULUN VANHEMPAINYHDISTYS (Ala-aste)

Puheenjohtaja Anne Harju, Sihteeri Sari Cavén-Koivula

anneharju.kauriinoja@gmail.com, sari.caven-koivula@humppila.fi 

0505 622 082


MUSEORAUTATIEYHDISTYS

Marko Laine

marko.laine@jokioistenmuseorautatie.fi 

040 5124 599


HUMPPILAN VEIKOT / HUMPPILA HOCKEY

Puheenjohtaja Kirsi Syrjälä

kirsi.syrjala73@gmail.com 

040 5449 722